Čištění koberců a sedaček, půjčovna čističů koberců, úklid Ostrava

Čištění koberců a sedaček Ostrava 

 • Čištění koberců, sedaček a čalounění mokrou cestou, známé jako mokré vysávání (praní koberců, extrakční čištění) poskytujeme v Ostravě a okolí pro firmy i domácnosti. Ostrava doprava zdarma. Poskytujeme taktéž vysoce efektivní čištění kartáčovou hlavou. Tímto čištěním zajistíme maximální čisticí účinek. Používáme výhradně novou techniku Kärcher, včetně čisticích prostředků. Čistíme domácnosti, firmy, hotely, školy, sportovní a průmyslové areály, veřejné instituce. Odvádíme kvalitní odbornou práci. Za dobu našeho působení máme již tisíce spokojených zákazníků. 

Základní informace o službě čištění koberců, sedaček, čalounění:

Stroj na čištění koberců Karcher i čistící směs jsou vyvinuty k hloubkovému účinku. Jsou šetrné k vláknům i struktuře koberce (bez bělících složek). Použité čisticí prostředky Karcher jsou ekologické. Zde se můžete podívat na videa nebo fotky, jak takové čištění koberců či sedaček vypadá.

Při pečlivém čištění s extraktorem Vám z koberce odstraníme maximální množství nečistot, skvrn, špíny pevné, vsáklé.

Zbavíme Vás největšího domácího zdroje prachu, roztočů a bakterií. Pach z koberců a sedaček bude neutralizován a váš koberec či sedačka bude příjemně vonět.

Provedeme regeneraci a omlazení vzhledu Vašich koberců. Výsledek poznáte pouhým okem. Ve vyšlapaných místech na koberci bude vlas znovu narovnán.

Vašemu koberci a sedačce tak navrátíme původní vzhled a zároveň budou hygienicky čisté. Tohoto výsledku je dosahováno neustálým propíráním koberců až do úplné čistoty.

Schnutí koberce trvá cca od 1 hodiny až do 8 hodin. Vše záleží na typu koberce, na jeho znečištění a na klimatických podmínkách v místnosti, kde je čištění prováděno.

Provádíme také čištění vlněných koberců a koberců perských. Včetně impregnace a zbavení pachů.

Rovněž si můžete půjčit stroj na čištění koberců na celý den za 298,- Kč. Půjčovna čističů koberců Kärcher je pro vás dostupná 7 dní v týdnu. Před samotným procesem mokrého čištění je třeba koberec vysát.

Službu Čištění sedaček, koberců a čalounění objednávejte na čísle: 

737 383 515                                                                                                                                 Čištění sedaček Ostrava Čištění koberců doprava zdarma!!!


Služby Čištění koberců v Ostravě (Poruba, Hrabůvka, centrum, Dubina) a okolí (Rychvald, Petřevald, Bohumín, Hlučín a další okolní obce a města) , sedaček, sedacích souprav, čalounění a půjčovnu strojů na čištění koberců přizpůsobíme Vašim časovým možnostem. Do našich služeb jsme také zařadili čištění kočárků a autosedaček nebo čištění menších kusových koberců přímo u nás v sídle firmy.

Můžete nám volat i pro zcela nezávaznou radu ohledně čištění vašeho koberce či sedačky. Rádi vám pomůžeme. Nebo nám napište nainfo@cistenikobercuostrava.eu Taktéž můžete v našem sousedním regionu využít služeb firmy levné Čištění koberců Olomouc. Všechny čisticí stroje a další technika včetně čisticích přípravků jsou zakoupeny a servisovány v Kärcher Ostrava.


Čištění kožených sedaček a souprav

Provádíme rovněž profesionální renovaci a čištění kožených sedaček. Navrátíme vaší kožené sedačce ztracený lesk a pružnost a zbavíme jí veškerých nečistot a fleků. Díky neustálému školení našich pracovníků a inovativní technice čištění kůže jsme úspěšní při 95% případů čištění kožených sedacích souprav.

Vaši koženou sedačku nejen vyčistíme, ale také naimpregnujeme a oživíme, tak aby vyčištěný vzhled vydržel, co nejdéle. Neváhejte svojí koženou sedací soupravu svěřit do rukou opravdových odborníků.


Volejte a objednávejte na tel. 737 383 515

Čištění koberců Ostrava

Půjčovna čističů koberců Kärcher

K zapůjčení je k dispozici profesionální čistič koberců Kärcher Puzzi 100 Super, který je určen pro komerční užití, proto je pro čištění v domácnosti dostatečně silný a komfortní. Obsluhu stroje zvládne každý, kdo zvládne obsluhu obyčejného vysavače. K půjčení stroje na čištění koberců a čalounění dodáváme čisticí prášek zn. Kärcher. Tento ekologický prášek je šetrný k pokožce i k vláknu koberce (nevyvolává alergie). V půjčovně si můžete půjčit také parní čistič nebo čistič oken. 

Půjčovna čističů koberců Ostrava

Nejlevnější půjčení čističů koberců v Ostravě a okolí!!!

Cena za půjčení čističe koberců, sedaček a čalounění je 350 Kč/den a na víkend 

590,- Kč

 • Čisticí přípravek: Kärcher prášek
 • Prášek každá dávka 29,- Kč - 
 • (vystačí na 10m2 až 20m2).
 • Nejlépe vyzvednutí čističe osobně na firmě: Hladnovská 83/93, Ostrava, žlutý dům u hlavní cesty.
 • V případě zavezení: doprava po Ostravě paušálně 200,- Kč (Ostrava).
 • Samozřejmostí je nástavec jak na koberce tak i na čalounění (sedačky, židle).
 • V případě zájmu u nás můžete zakoupit biologicky nezávadný pohlcovač pachů na koberce a sedačky. (V 90% případů, však standardně odstraňuje zápach již samotné mokré čištění koberce nebo sedačky čističem a práškem Kärcher)

Čistič koberců Karcher Puzzi 100 Super

Stroj je dost silný na odstranění nečistot, skvrn, prachu a roztočů. Jednoduché a pohodlné zacházení. Čistič je dodáván včetně nástavce na čištění sedaček a čalounění.

Je to dlouhodobě nejlepší vysavač na čištění koberců a sedaček na trhu. Nejedná se o žádný hobby vysavač typu "vodník", ale o opravdu výkonný časem prověřený (vyrábí se již dvacet let) vysavač vhodný na čištění koberců ke komerčním účelům, takže splňuje ty nejtvrdší kritéria životnosti pro práci. Zároveň je velice jednoduchý na používání - Ihned pochopíte).

Podmínky pro půjčení vysavače na čištění koberců:

 • Občanský průkaz 
 • Kauce 1.000Kč
 • Uzavření smlouvy o půjčení stroje.

Charakteristika stroje na čištění koberců a sedaček

Čistič koberců a čalounění Kärcher Puzzi 100 Super třídy profi pracující na bázi mokrého, tlakového čištění s odsáváním třídy profi. Objem nádrže čistá/znečištěná vody 10/10 l, tlak 1 bar, podtlak 20 kPa. Sací a nástřiková hadice,ruční a podlahová hubice.

 • Velmi silný a odolný.
 • Jednoduchá manipulace. Zvládne každý.
 • Profesionální stroj pro komerční čištění. Žádný nevýkonný "hobby" vysavač.
 • Umožňuje díky výkonu důkladné odsátí a koberce rychleji schnou.
 • Dlouhodobě nejlepší extraktor na trhu.

Zajišťujeme také možnost odvozu a přívozu zapůjčeného stroje.

Cena přívozu a odvozu zapůjčeného stroje je 200Kč pro Ostravu.

Vždy pro vás máme alespoň jeden vysavač...Parní čistič

Nejlevnější půjčení parních čističů v Ostravě a okolí!!!

Cena za půjčení parního čističe 499Kč/den a na víkend 900Kč

 • Nejlépe vyzvednutí čističe osobně na firmě: Poděbradova 101, Ostrava-Centrum (mapa zde).
 • V případě zavezení: doprava po Ostravě paušálně 200,- Kč (Ostrava).
 • Samozřejmostí je kompletní sada nástavců na čištění všech možných povrchů a spár.
 • Není nutná žádná chemie, jedná se jen o ekologické čištění párou.

Podmínky půjčení parního čističe

 • Občanský průkaz
 • Kauce 2.000 Kč
 • Uzavření smlouvy o půjčení

Parní čistič Kärcher SC 4

Stroj je velmi jednoduchý na obsluhu. Samozřejmostí je vysvětlení od našich zaměstnanců při zapůjčení. Nemusíte se obávat žádných složitostí a skrytých nástrah

Stroj je vybaven dvěma nádobami na čistou vodu. První, nahřívací nádoba je vyvedena z nerezavějící oceli a voda se v ní nahřívá na parní stupeň. Doba nahřátí vody se pohybuje v rozmezí 4 - 6 minut, dle její teploty. Druhá nádoba je plastová, je umístěna zepředu, vně stroje a slouží pro dolévání vody. Ve chvíli, kdy v nerezové, nahřívací nádobě začne voda docházet, stroj si sám přečerpe vodu z plastové nádoby a není tak nutné kvůli doplňování stroj vypínat nebo přerušovat práci. Topný výkon stroje je 1500 W. Celý stroj je posazen na robustním plastovém podvozku, opatřeném pro snadnou manipulaci kolečky.

Parním čističem je možno čistit veškerá nedostupná místa:

 • Zapečené trouby,
 • vodovodní kohoutky,
 • rohy,
 • záhyby.

Samozřejmostí je čištění běžných povrchů:

 • Podlahy,
 • sociální zařízení,
 • sprchové kouty,
 • obklady,
 • spáry,
 • dlažby,


Čistič na okna Kärcher WV 50

Nejlevnější půjčení čističů oken v Ostravě a okolí!!!

Cena za půjčení čističe oken 180Kč/den(24h) a na víkend 300Kč

 • Nejlépe vyzvednutí čističe osobně na firmě: Poděbradova 101, Ostrava-Centrum (mapa zde).
 • V případě zavezení: doprava po Ostravě paušálně 200,- Kč (Ostrava).
 • Čisticí prostředek 250ml - 20Kč, bohatě vystačí na dva až 3 velké domy.

Podmínky půjčení čističe oken

 • Občanský průkaz
 • 1000Kč vratná kauce
 • Uzavření smlouvy o půjčení

Charakteristika čističe oken Kärcher

Vítěz Dtestu v kategorii čističů oken

Kärcher čistič na okna je výborný pomocník do Vaší domácnosti, jedná se o jednoduchý malý čistící stroj, který Vám usnadní práci a ušetří Váš čas, který můžete trávit s rodinou. Manipulace s tímto strojem je velmi jednoduchá, součástí je rozmývací stěrka na okna a rozprašovač s čistícím prostředkem na okna a okenní vysavač Kärcher.
Ovládání je velmi jednoduché, použijete nejdříve rozprašovač s čistícím prostředkem, nastříkáte na okna, veškeré skleněné povrchy, pak umyjete okno pomocí rozmývací stěrky a následně zapnete čistící stroj Kärcher a jednoduše stěrkou setřete okna, všechny nečistoty s vodou budou odsávány do odpadní nádobky čistícího stroje Kärcher. Ve chvíli naplnění nádobky odpadní vodou po rysku na max, jednoduše otevřením uzávěru na plastové nádobce, vodu vylijete. Odkapávání špinavé vody na podlahu při mytí oken je díky tomuto čistícímu stroji Kärcher už dávnou minulostí.
Okna po umytí jsou nádherně čistá a bez nežádoucích šmouh a nevyžadují žádné další leštění.

Součástí čistícího stroje Kärcher je nabíjecí adaptér, kterým je nutno čistící stroj Kärcher nabít.
Vydrží zhruba 1h po úplném nabití, doporučujeme v mezičasech mytí oken stroj vypínat. Tohoto pomocník do domácnosti uvítá každá hospodyňka.

Volejte a objednávejte na tel. 737 383 515Úklidové služby

Naše společnost Votamax s.r.o., poskytuje celkový úklidový servis firemních a soukromých prostor pro moravskoslezský kraj (Ostrava, Frýdek Místek,Třinec, Český Těšín, Havířov a okolí). Zajišťujeme veškeré úklidové práce, v kancelářích, panelákových a bytových domech a domácnostech. Nabízíme kompletní úklidy bytů, mytí oken, parapetů, žaluzií, mytí dveří, vytírání podlahy, vysávání, čištění plovoucí podlahy, čištění koberců a půjčování strojů na čištění koberců Kärcher (možnost odvozu zapůjčeného stroje až k vám).

Našim zákazníkům nabízíme jednorázový i pravidelný dlouhodobý úklid.

Naše společnost si zakládá na maximální spokojenosti zákazníků, provádíme také kontrolu po provedení úklidu. Po realizaci zakázek zpětně zjišťujeme spokojenost zákazníků a jakoukoliv případnou nespokojenost ze strany zákazníka velice rádi a ochotně vyřešíme. Používáme ty nejkvalitnější čistící prostředky na úklid a speciální čistící prostředky na čištění koberců, které provoní vaši domácnost či kancelář. A vnesou do vašeho domova či pracoviště příjemný pocit svěžesti a čistoty. Naši pracovníci jsou spolehliví, důslední a pečlivě proškoleni.

Jsme úklidová firma zaměřená také na úklid vchodů panelových a bytových domů. Uklízíme vstupní prostory, schodiště, sklepní prostory, myjeme okna, zábradlí a prosklené části vchodových dveří, úklid výtahu.


Mytí oken Ostrava

Ve městě Ostrava a jeho okolí poskytujeme služby profesionálního mytí oken pro domácnosti i firmy. Po Ostravě dopravu neúčtujeme.


Velké firmy se malými zakázkami na mytí oken příliš nezajímají. Pakliže ano, cena za takovou službu bývá většinou nastavena velmi vysoko. Naše ceny jsou nižší a hlavně transparentní (publikované na webu a cena je vždy dohodnuta se zákazníkem předem). Mytí oken provádíme po celé Ostravě a jeho okolí. Rovněž se zabýváme i zakázkami většího rozsahu, pro které vždy po konzultaci se zákazníkem sestavíme cenovou kalkulaci.

Ceny mytí oken v Ostravě a okolí

 • Mytí oken (panelákové okno) - 70 Kč za kus
 • V případě větších oken (rodinné domy) - 18 Kč/m2
 • Mytí žaluzií (horizontálních) - 75 Kč/kus
 • Manipulační poplatek: 200 Kč (poplatek za každý výjezd - materiál, doprava)
 • Doprava v rámci Ostravy zdarma: mimo Ostravu je účtováno 8 Kč/km (započítána je i cesta zpět)
 • Minimální cena zakázky: 499 Kč
Zajišťujeme veškeré úklidové práce, v kancelářích, panelákových a bytových domech a domácnostech. Nabízíme kompletní úklidy bytů, mytí oken, parapetů, žaluzií, mytí dveří, vytírání podlahy, vysávání, čištění plovoucí podlahy, čištění koberců. Provozujeme půjčovnu strojů na čištění koberců Karcher.

Volejte a objednávejte mytí oken Ostrava na tel.: 737 383 515

Úklid Ostrava